  • PSR071DL0315Z
PSR071DL0315Z
advertisement
Manufacturer No:
PSR071DL0315Z
HK JDW NO:
461-PSR071DL0315Z
Package:
Datasheet:
PSR071DL0315Z
Description:
FUSE POWR-SPEED 110MM 315A
Step5Bar-code shipping tag
PSR071DL0315Z
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Size / Dimension
    2.843Lx2.028W x 2.264 H 72.20mmx51.50mmx57.50mm
  • Feature
    Indicating
  • Voltage - Rated DC
    1kV
  • Current Rating (Amps)
    315A
  • Voltage - Rated AC
    1.3kV