  • PTF6515K400CYBF
PTF6515K400CYBF
advertisement
Manufacturer No:
PTF6515K400CYBF
HK JDW NO:
873-PTF6515K400CYBF
Datasheet:
PTF6515K400CYBF
Description:
15.4kOhms, 0.25W 1/4W, Metal Film,
Step5Bar-code shipping tag
PTF6515K400CYBF
  • Factory Lead Time
    26 Weeks
  • Package / Case
    Axial
  • Supplier Device Package
  • Operating Temperature
    -55°C~150°C
  • Packaging
    Bulk
  • Size / Dimension
    0.145Diax0.375L 3.68mmx9.53mm
  • Tolerance
    ±0.25%
  • Temperature Coefficient
    ±10ppm/°C
  • Resistance
    15.4kOhms
  • Power (Watts)
    0.25W 1/4W