  • PTN0603K3322BBWS
PTN0603K3322BBWS
advertisement
Manufacturer No:
PTN0603K3322BBWS
HK JDW NO:
866-PTN0603K3322BBWS
Description:
Thin Film, 33.2kOhm, 0.1%,
Step5Bar-code shipping tag
PTN0603K3322BBWS
  • Tolerance
    0.1%
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    33.2kOhm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    150mW
  • Operating Supply Voltage
    75V
  • Length
    1.63mm