  • PTN1206E5112BST0
PTN1206E5112BST0
advertisement
Manufacturer No:
PTN1206E5112BST0
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-PTN1206E5112BST0
Package:
1206
Datasheet:
PTN1206E5112BST0
Description:
51.1kOhm, 0.1%,
Step5Bar-code shipping tag
PTN1206E5112BST0
  • Package / Case
    1206
  • Packaging
    Tape and Reel
  • Tolerance
    0.1%
  • Resistance
    51.1kOhm
  • Power Rating
    400W
  • Operating Supply Voltage
    200V