  • PVC6G205C01B00
PVC6G205C01B00
advertisement
Manufacturer No:
PVC6G205C01B00
HK JDW NO:
535-PVC6G205C01B00
Step5Bar-code shipping tag
PVC6G205C01B00
    Through Hole
  • Weight
    500mg
  • Tolerance
    10%
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    2MOhm
  • Composition
    Ceramic
  • Power Dissipation-Max
    500mW
  • Height
    8.001mm
  • Length
    6.9088mm
  • Width
    6.5024mm