  • PVZ2A472C04B00
PVZ2A472C04B00
advertisement
Manufacturer No:
PVZ2A472C04B00
HK JDW NO:
535-PVZ2A472C04B00
Package:
Datasheet:
PVZ2A472C04B00
Description:
Quantity:
In Stock : 7162
Step5Bar-code shipping tag
PVZ2A472C04B00
    Select All
  • Lifecycle Status
    DISCONTINUED (Last Updated: 2 weeks ago)
  • Mount
    Surface Mount
  • Packaging
    Cut Tape
  • Tolerance
    30%
  • Termination
    Gull Wing
  • Temperature Coefficient
    500 ppm/°C
  • Resistance
    4.7kOhm
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -25°C
  • Composition
    Carbon
  • Power Rating
    50mW
  • Depth
    2.7mm
  • Military Standard
    Not
  • Power Dissipation-Max
    100mW
  • Number of Turns
    1
  • Taper
    Linear
  • Height
    812.8μm
  • Length
    2.1mm
  • Width
    2.1mm