  • PVZ2A503A01B00
PVZ2A503A01B00
advertisement
Manufacturer No:
PVZ2A503A01B00
HK JDW NO:
535-PVZ2A503A01B00
Step5Bar-code shipping tag
PVZ2A503A01B00
  • Tolerance
    30%
  • Termination
    J-Hook
  • Resistance
    50kOhm
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -25°C
  • Depth
    2.7mm
  • Military Standard
    Not
  • Number of Turns
    1
  • Length
    2.1mm