  • PX103K3IB19H200D9R
PX103K3IB19H200D9R
advertisement
Manufacturer No:
PX103K3IB19H200D9R
Manufacturer:
Carli
HK JDW NO:
16536-PX103K3IB19H200D9R
Package:
Datasheet:
Description:
10nF ±10% -40℃~+100℃ X2 275VAC Radial Leaded,P=7.5mm Suppression Capacitors ROHS