  • Q14F3CXXHG110E
Q14F3CXXHG110E
advertisement
Manufacturer No:
Q14F3CXXHG110E
HK JDW NO:
67-Q14F3CXXHG110E
Package:
Datasheet:
Q14F3CXXHG110E
Description:
LED PM IND FLUSH 110VGREEN
Step5Bar-code shipping tag
Q14F3CXXHG110E
  • Overall Height
    1.5mm
  • Lamp Color
    Green
  • RoHS Status
    ROHS3 Compliant
  • Ratings
    AC
  • Mount
    Flush
  • Termination Style
    Wire Leads - 7.87 (200.00mm)
  • Operating Temperature (Max)
    85°C
  • Operating Temperature (Min)
    -40°C
  • Panel Cutout Dimensions
    0.55 (13.97mm)
  • Configuration
    SINGLE
  • Voltage
    110V
  • Current
    6mA
  • Lens Size
    10.00mm Dia