  • Q4XFPLAF310-Q8
Q4XFPLAF310-Q8
advertisement
Manufacturer No:
Q4XFPLAF310-Q8
HK JDW NO:
124-Q4XFPLAF310-Q8
Package:
Datasheet:
Description:
PHOTO SEN LASER 310MM PNP
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
Q4XFPLAF310-Q8
  • Operating Temperature
    -10°C~50°C
  • Published
    2016
  • Series
    Q4X
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Voltage - Supply
    10V~30V