  • R2D-3.15-RGB
R2D-3.15-RGB
advertisement
Manufacturer No:
R2D-3.15-RGB
Manufacturer:
Bivar Inc.
HK JDW NO:
100-R2D-3.15-RGB
Package:
Datasheet:
Description:
LIGHT PIPE ASSY 4.2MM RGB 3.15"
Step5Bar-code shipping tag
R2D-3.15-RGB
  • Factory Lead Time
    10 Weeks
  • Mounting Type
    Board/Panel Mount, Press Fit
  • Series
    R2D
  • Pbfree Code
    yes
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    Flexible 3.15 (80.01mm)
  • Color
    Red, Green, Blue (RGB)
  • Reach Compliance Code
    unknown
  • Configuration
    Single
  • Lens Style
    Round with Domed Top
  • Lens Size
    4.22mm