  • R30-6700794
R30-6700794
advertisement
Manufacturer No:
R30-6700794
HK JDW NO:
322-R30-6700794
Package:
Datasheet:
R30-6700794
Description:
Standoffs & Spacers M3 x 7mm CIRCULAR CLEARANCE SPACER
Step5Bar-code shipping tag
R30-6700794
  • Factory Lead Time
    11 Weeks
  • Material
    Nylon
  • Published
    2003
  • Series
    R30-670
  • Type
    Round Spacer
  • Color
    White
  • Gender
    Female, Female
  • Threaded/Unthreaded
    Unthreaded
  • Length
    7.0104mm
  • Length - Overall
    0.276 7.00mm
  • Diameter - Outside
    0.197 (5.00mm)
  • Diameter - Inside
    0.126 (3.20mm)
  • Between Board Height
    0.276 7.00mm