  • R30-9400500
R30-9400500
advertisement
Manufacturer No:
R30-9400500
HK JDW NO:
322-R30-9400500
Package:
197
Datasheet:
R30-9400500
Description:
Standoffs & Spacers M3 x 5mm HEX SPACER PLASTIC 6.35mm A/F
Step5Bar-code shipping tag
R30-9400500
    Select All
  • Factory Lead Time
    13 Weeks
  • Mount
    External
  • Package / Case
    197
    Unthreaded
  • Height
    5mm
  • Length
    5mm
  • Width
    6.35mm
  • Length - Overall
    0.197 5.00mm
  • Diameter - Outside
    0.250 (6.35mm) 1/4 Hex
  • Diameter - Inside
    0.116 (2.95mm)
  • Between Board Height
    0.197 5.00mm