  • R30-9400900
R30-9400900
advertisement
Manufacturer No:
R30-9400900
HK JDW NO:
322-R30-9400900
Package:
Datasheet:
R30-9400900
Step5Bar-code shipping tag
R30-9400900
  • Length
    8.9916mm
  • Length - Overall
    0.354 9.00mm
  • Diameter - Outside
    0.250 (6.35mm) 1/4 Hex
  • Diameter - Inside
    0.116 (2.95mm)
  • Between Board Height
    0.354 9.00mm