  • R3111N241A-TR-FE
R3111N241A-TR-FE
advertisement
Manufacturer No:
R3111N241A-TR-FE
HK JDW NO:
674-R3111N241A-TR-FE
Package:
Datasheet:
R3111N241A-TR-FE
Description:
12V 5 Terminals 5-Pin Voltage supervisor 1 Channels
Quantity:
In Stock : 1410
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Step5Bar-code shipping tag
R3111N241A-TR-FE
  • Number of Terminations
    5
  • Additional Feature
    DETECTOR THRESHOLD VOLTAGE IS 2.4V
  • Supply Voltage
    12V
  • Terminal Pitch
    0.95mm
  • Pin Count
    5
  • JESD-30 Code
    R-PDSO-G5
  • Operating Temperature (Max)
    85°C
  • Operating Temperature (Min)
    -40°C
  • Supply Voltage-Max (Vsup)
    10V
  • Temperature Grade
    INDUSTRIAL
  • Supply Voltage-Min (Vsup)
    0.7V
  • Length
    2.9mm
  • Height Seated (Max)
    1.2mm
  • Width
    1.6mm