  • R3119N046E-TR-FE
R3119N046E-TR-FE
advertisement
Manufacturer No:
R3119N046E-TR-FE
HK JDW NO:
674-R3119N046E-TR-FE
Package:
Datasheet:
R3119N046E-TR-FE
Description:
2.2V 5 Terminals 5-Pin Voltage supervisor 1 Channels
Quantity:
In Stock : 5511
Step5Bar-code shipping tag
R3119N046E-TR-FE
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Number of Functions
    1
  • Supply Voltage
    2.2V
  • Terminal Pitch
    0.95mm
  • Time@Peak Reflow Temperature-Max (s)
    NOT SPECIFIED
  • Pin Count
    5
  • JESD-30 Code
    R-PDSO-G5
  • Qualification Status
    Not Qualified
  • Operating Temperature (Max)
    105°C
  • Operating Temperature (Min)
    -40°C
  • Supply Voltage-Max (Vsup)
    6V
  • Temperature Grade
    INDUSTRIAL
  • Supply Voltage-Min (Vsup)
    2.1V
  • Number of Channels
    1
  • Analog IC - Other Type
    POWER SUPPLY SUPPORT CIRCUIT
  • Adjustable Threshold
    NO
  • Length
    2.9mm
  • Height Seated (Max)
    1.3mm
  • Width
    1.6mm
  • RoHS Status
    RoHS Compliant
  • Factory Lead Time
    9 Weeks
  • Surface Mount
    YES
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • JESD-609 Code
    e3
  • Pbfree Code
    yes
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Number of Terminations
    5
  • ECCN Code
    EAR99
  • Terminal Finish
    Tin (Sn)
  • Additional Feature
    DETECTOR THRESHOLD VOLTAGE IS 4.6V