  • R3132Q28EC-TR-FE
R3132Q28EC-TR-FE
advertisement
Manufacturer No:
R3132Q28EC-TR-FE
HK JDW NO:
674-R3132Q28EC-TR-FE
Package:
Datasheet:
R3132Q28EC-TR-FE
Description:
3V 4 Terminals 4-Pin Voltage supervisor 1 Channels
Quantity:
In Stock : 3363
Step5Bar-code shipping tag
R3132Q28EC-TR-FE
  • Number of Terminations
    4
  • Terminal Finish
    Tin (Sn)
  • Additional Feature
    DETECTOR THRESHOLD VOLTAGE IS 2.8V
  • Terminal Form
    GULL WING
    1
  • Supply Voltage
    3V
  • Terminal Pitch
    1.3mm
  • Pin Count
    4
  • JESD-30 Code
    R-PDSO-G4
  • Operating Temperature (Max)
    85°C
  • Operating Temperature (Min)
    -40°C
  • Supply Voltage-Max (Vsup)
    6V
  • Supply Voltage-Min (Vsup)
    0.75V
  • Height Seated (Max)
    1.05mm
  • Length
    2mm
  • Width
    1.25mm