  • R3133D33EC-TR-FE
R3133D33EC-TR-FE
advertisement
Manufacturer No:
R3133D33EC-TR-FE
HK JDW NO:
674-R3133D33EC-TR-FE
Package:
Datasheet:
R3133D33EC-TR-FE
Description:
3V 6 Terminals 6-Pin Voltage supervisor 1 Channels
Quantity:
In Stock : 7245
Step5Bar-code shipping tag
R3133D33EC-TR-FE
  • Number of Terminations
    6
  • Terminal Finish
    Tin (Sn)
  • Additional Feature
    DETECTOR THRESHOLD VOLTAGE IS 3.3V
  • Terminal Form
    FLAT
    1
  • Supply Voltage
    3V
  • Terminal Pitch
    0.5mm
  • Pin Count
    6
  • JESD-30 Code
    R-PDSO-F6
  • Operating Temperature (Max)
    85°C
  • Operating Temperature (Min)
    -40°C
  • Supply Voltage-Max (Vsup)
    6V
  • Supply Voltage-Min (Vsup)
    0.8V
  • Length
    1.6mm
  • Height Seated (Max)
    0.6mm
  • Width
    1.2mm