  • R3134N21EA-TR-FE
R3134N21EA-TR-FE
advertisement
Manufacturer No:
R3134N21EA-TR-FE
HK JDW NO:
674-R3134N21EA-TR-FE
Package:
Datasheet:
R3134N21EA-TR-FE
Description:
5 Terminals 5-Pin Voltage supervisor 1 Channels
Quantity:
In Stock : 7464
Step5Bar-code shipping tag
R3134N21EA-TR-FE
  • Number of Terminations
    5
  • Terminal Finish
    Matte Tin (Sn)
  • Additional Feature
    DETECTOR THRESHOLD VOLTAGE IS 2.1V
  • HTS Code
  • Subcategory
    Power Management Circuits
  • Terminal Form
    GULL WING
  • Terminal Pitch
    0.95mm
  • Pin Count
    5
  • JESD-30 Code
    R-PDSO-G5
  • Operating Temperature (Max)
    85°C
  • Operating Temperature (Min)
    -40°C
  • Supply Voltage-Max (Vsup)
    6V
  • Power Supplies
    0.75/6V
  • Supply Voltage-Min (Vsup)
    0.75V
    NO
  • Supply Current-Max (Isup)
    0.0036mA
  • Threshold Voltage
    +2.1V
  • Height Seated (Max)
    1.3mm
  • Length
    2.9mm
  • Width
    1.6mm