  • R585343300
R585343300
advertisement
Manufacturer No:
R585343300
Manufacturer:
Radiall USA, Inc.
HK JDW NO:
650-R585343300
Package:
Module
Datasheet:
Description:
SPDT TERMINATED RAMSES SMA 3GHZ
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
R585343300
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Test Frequency
    3GHz
  • Impedance
    50Ohm
  • Topology
  • Frequency Range
    0Hz ~ 3GHz
  • Insertion Loss
    0.2dB (max)
  • Isolation
    80dB (min)
  • RF Type
    General Purpose
  • P1dB
  • IIP3
  • Features
  • Package / Case
    Module
  • Supplier Device Package
  • Mfr
    Radiall USA, Inc.
  • Operating Temperature
    -40°C ~ 85°C
  • Series
    SPnT
  • Voltage - Supply
    24V ~ 30V