  • R75PD1680CK40J
R75PD1680CK40J
advertisement
Manufacturer No:
R75PD1680CK40J
HK JDW NO:
417-R75PD1680CK40J
Package:
Datasheet:
R75PD1680CK40J
Description:
Cap Film 0.0068uF 630V PP 5% (10 X 4 X 9mm) Radial Plastic Rectangular Can 7.5mm 0.117 Ohm 105°C Automotive T/R
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
R75PD1680CK40J
  • Tolerance
    5%
  • Part Status
    Active
  • Type
    Pulse
  • Construction
    Plastic Rectangular Can
  • Termination Style
    PP
  • Voltage
    630VDC|250VAC