  • R75PD2150AA30J
R75PD2150AA30J
advertisement
Manufacturer No:
R75PD2150AA30J
HK JDW NO:
417-R75PD2150AA30J
Package:
Datasheet:
R75PD2150AA30J
Description:
Cap Film 0.015uF 630V PP 5% (10.5 X 6 X 12mm) Radial Plastic Rectangular Can 7.5mm 0.0743 Ohm 105°C Automotive Bag
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
R75PD2150AA30J
  • Packaging
    Bag
  • Tolerance
    5%
  • Part Status
    Active
  • Type
    Pulse
  • Construction
    Plastic Rectangular Can
  • Termination Style
    PP
  • Voltage
    630VDC|250VAC