  • R76QD0680DQ40J
R76QD0680DQ40J
advertisement
Manufacturer No:
R76QD0680DQ40J
HK JDW NO:
417-R76QD0680DQ40J
Package:
Datasheet:
R76QD0680DQ40J
Description:
Cap Film 680pF 1000V PP 5% (10 X 4 X 9mm) Radial Plastic Rectangular Can 7.5mm 0.936 Ohm 110°C Automotive Ammo
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
R76QD0680DQ40J
  • Tolerance
    5%
  • Part Status
    Active
  • Type
    Pulse
  • Construction
    Plastic Rectangular Can
  • Termination Style
    PP
  • Voltage
    1000VDC|400VAC