  • R82EC3100JH70J
R82EC3100JH70J
advertisement
Manufacturer No:
R82EC3100JH70J
HK JDW NO:
417-R82EC3100JH70J
Package:
Datasheet:
R82EC3100JH70J
Description:
Cap Film 0.1uF 100V PET 5% (7.2 X 2.5 X 6.5mm) Radial Stacked 5mm 105°C Automotive Bulk
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
R82EC3100JH70J
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    5%
  • Part Status
    Active
  • Construction
    Stacked
  • Termination Style
    Radial
  • Dielectric
    PET
  • Voltage
    100VDC|63VAC