  • R87F-FG80
R87F-FG80
advertisement
Manufacturer No:
R87F-FG80
HK JDW NO:
578-R87F-FG80
Package:
Axial
Datasheet:
R87F-FG80
Description:
GRILL GUARD FOR 80MM FANS
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
R87F-FG80
technical specifications, attributes, parameters and parts with similar specifications to R87F-FG80.
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    7 Weeks
  • Package / Case
    Axial
  • Material
    Metal
  • Published
    2008
  • Series
    R87F
  • Feature
    5 Rings
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Max Operating Temperature
    70°C
  • Min Operating Temperature
    -30°C
  • Fan Accessory Type
    Finger Guard
  • Fits Fan Size
    80mm Sq
  • Length
    71.5mm