  • RACM230-54SG/ENC
RACM230-54SG/ENC
advertisement
Manufacturer No:
RACM230-54SG/ENC
HK JDW NO:
655-RACM230-54SG/ENC
Package:
Datasheet:
RACM230-54SG/ENC
Description:
AC/DC Power Supply Single-OUT 54V 4.26A 230W Box
Step5Bar-code shipping tag
RACM230-54SG/ENC
    Select All
  • Product Weight (g)
    290
  • Packaging
    Box
  • Tolerance
    ±1
  • Part Status
    Active
  • Type
    Regulated
  • Style
    1
  • Output Type
    Fixed
  • Line Regulation
    0.5%(Typ)
  • Load Regulation
    0.5%(Typ)