  • RAVF104DJT150K
RAVF104DJT150K
advertisement
Manufacturer No:
RAVF104DJT150K
HK JDW NO:
762-RAVF104DJT150K
Datasheet:
RAVF104DJT150K
Step5Bar-code shipping tag
RAVF104DJT150K
  • Construction
    Chip
  • Rated Power Dissipation (P)
    0.25W
  • Working Voltage
    25V
  • Power Per Element
    62.5mW
  • Element Power Dissipation
    0.063W
  • Height Seated (Max)
    0.020 0.50mm
  • RoHS Status
    ROHS3 Compliant
  • Factory Lead Time
    11 Weeks
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Size / Dimension
    0.079Lx0.039W 2.00mmx1.00mm
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperature Coefficient
    ±200ppm/°C
  • Resistance
    150kOhm