  • RC0100FR-074K12L
RC0100FR-074K12L
advertisement
Manufacturer No:
RC0100FR-074K12L
HK JDW NO:
898-RC0100FR-074K12L
Datasheet:
RC0100FR-074K12L
Step5Bar-code shipping tag
RC0100FR-074K12L
  • Factory Lead Time
    24 Weeks
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Size / Dimension
    0.016Lx0.008W 0.40mmx0.20mm
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperature Coefficient
    ±200ppm/°C
  • Resistance
    4.12kOhm
  • Power (Watts)
    0.03W 1/32W
  • Max Power Dissipation
    30mW
  • Height Seated (Max)
    0.006 0.15mm