  • RC0603FR-0733KL
RC0603FR-0733KL
advertisement
Manufacturer No:
RC0603FR-0733KL
HK JDW NO:
YAGEO-RC0603FR-0733KL
Datasheet:
RC0603FR-0733KL
Description:
Quantity:
In Stock : 10000
Purchasing and Inquiry
Thick Film Resistors - SMD 33 kOhms 100mW 0603 1%