  • RC55LF-D-1K87-B-B
RC55LF-D-1K87-B-B
advertisement
Manufacturer No:
RC55LF-D-1K87-B-B
HK JDW NO:
850-RC55LF-D-1K87-B-B
Quantity:
In Stock : 1348
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
RC55LF-D-1K87-B-B
  • Tolerance
    0.1%
  • Temperature Coefficient
    25 ppm/°C
  • Resistance
    1.87kOhm
  • Max Operating Temperature
    155°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    250mW
  • Length
    7.2mm