  • RCH05S1R500JS06
RCH05S1R500JS06
advertisement
Manufacturer No:
RCH05S1R500JS06
HK JDW NO:
875-RCH05S1R500JS06
Description:
1.5Ohm, 5%, 5W
Step5Bar-code shipping tag
RCH05S1R500JS06
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    111 Weeks
  • Package / Case
    Molded
  • Published
    2016
  • Tolerance
    5%
  • Resistance
    1.5Ohm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    5W
  • Height
    15mm
  • Length
    16.6mm