  • RCH25S1R100JS06
RCH25S1R100JS06
advertisement
Manufacturer No:
RCH25S1R100JS06
HK JDW NO:
875-RCH25S1R100JS06
Package:
Molded
Datasheet:
Description:
1.1Ohm, 5%, 25W
Step5Bar-code shipping tag
RCH25S1R100JS06
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    111 Weeks
  • Package / Case
    Molded
  • Published
    2016
  • Tolerance
    5%
  • Resistance
    1.1Ohm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    25W
  • Height
    15mm
  • Length
    28mm