  • RCH25SR5600KS06
RCH25SR5600KS06
advertisement
Manufacturer No:
RCH25SR5600KS06
HK JDW NO:
875-RCH25SR5600KS06
Package:
Molded
Datasheet:
Description:
560mOhm, 10%, 25W
Step5Bar-code shipping tag
RCH25SR5600KS06
  • Tolerance
    10%
  • Resistance
    560mOhm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    25W
  • Height
    15mm
  • Length
    28mm