  • REFICL5102U52WCCTOBO1
REFICL5102U52WCCTOBO1
advertisement
Manufacturer No:
REFICL5102U52WCCTOBO1
Manufacturer:
Infineon Technologies
HK JDW NO:
376-REFICL5102U52WCCTOBO1
Package:
Datasheet:
Description:
EVAL KIT
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
REFICL5102U52WCCTOBO1
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mfr
    Infineon Technologies
  • Series
  • Voltage - Input
    198 ~ 256 VAC
  • Voltage - Output
    20V ~ 52V