  • RF062PJ244CS
RF062PJ244CS
advertisement
Manufacturer No:
RF062PJ244CS
HK JDW NO:
703-RF062PJ244CS
Step5Bar-code shipping tag
RF062PJ244CS
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Size / Dimension
    0.031Lx0.024W 0.80mmx0.60mm
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperature Coefficient
    ±200ppm/°C
  • Resistance
    240kOhm
  • Power Per Element
    31.25mW
  • Height Seated (Max)
    0.013 0.33mm