  • RG515-02T4K7
RG515-02T4K7
advertisement
Manufacturer No:
RG515-02T4K7
Manufacturer:
Vitrohm
HK JDW NO:
4800-RG515-02T4K7
Package:
Molded
Datasheet:
Description:
Through Hole 4.7kOhm,
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
RG515-02T4K7
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mount
    Through Hole
  • Package / Case
    Molded
  • Tolerance
    2%
  • Termination
    Axial
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    4.7kOhm
  • Max Operating Temperature
    175°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Military Standard
    Not
  • Diameter
    2.3mm
  • Length
    6.4mm