  • RH051R500FS03
RH051R500FS03
advertisement
Manufacturer No:
RH051R500FS03
HK JDW NO:
875-RH051R500FS03
Package:
Datasheet:
RH051R500FS03
Description:
1.5Ohm, 1%, 5W
Step5Bar-code shipping tag
RH051R500FS03
    Select All
  • Factory Lead Time
    16 Weeks
  • Published
    2016
  • Tolerance
    1%
  • Resistance
    1.5Ohm
  • Max Operating Temperature
    200°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    5W
  • Height
    8.9mm
  • Length
    28.5mm