  • RH05330R0GS03
RH05330R0GS03
advertisement
Manufacturer No:
RH05330R0GS03
HK JDW NO:
875-RH05330R0GS03
Description:
330Ohm, 2%, 5W
Step5Bar-code shipping tag
RH05330R0GS03
  • Tolerance
    2%
  • Resistance
    330Ohm
  • Max Operating Temperature
    200°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    5W
  • Height
    8.9mm
  • Length
    28.5mm