  • RH0533R00GS03
RH0533R00GS03
advertisement
Manufacturer No:
RH0533R00GS03
HK JDW NO:
875-RH0533R00GS03
Description:
33Ohm, 2%, 10W
Step5Bar-code shipping tag
RH0533R00GS03
  • Tolerance
    2%
  • Resistance
    33Ohm
  • Max Operating Temperature
    200°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    10W
  • Height
    8.9mm
  • Length
    28.5mm