  • RH05NR1800JS03
RH05NR1800JS03
advertisement
Manufacturer No:
RH05NR1800JS03
Manufacturer:
Vishay Sfernice
HK JDW NO:
875-RH05NR1800JS03
Description:
180mOhm, 5%, 5W
Step5Bar-code shipping tag
RH05NR1800JS03
  • Tolerance
    5%
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Resistance
    180mOhm
  • Max Operating Temperature
    200°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    5W
  • Height
    8.9mm
  • Length
    28.5mm