  • RH05R3900KS03
RH05R3900KS03
advertisement
Manufacturer No:
RH05R3900KS03
HK JDW NO:
875-RH05R3900KS03
Description:
390mOhm, 10%, 5W
Step5Bar-code shipping tag
RH05R3900KS03
  • Tolerance
    10%
  • Resistance
    390mOhm
  • Max Operating Temperature
    200°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    5W
  • Height
    8.9mm
  • Length
    28.5mm