  • RH10N27R00DS03
RH10N27R00DS03
advertisement
Manufacturer No:
RH10N27R00DS03
HK JDW NO:
875-RH10N27R00DS03
Description:
27Ohm, 0.5%, 10W
Step5Bar-code shipping tag
RH10N27R00DS03
  • Tolerance
    0.5%
  • Resistance
    27Ohm
  • Max Operating Temperature
    200°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    10W
  • Height
    11mm
  • Length
    35mm