  • RH501R200JS03
RH501R200JS03
advertisement
Manufacturer No:
RH501R200JS03
HK JDW NO:
875-RH501R200JS03
Description:
1.2Ohm, 5%, 30W
Step5Bar-code shipping tag
RH501R200JS03
  • Tolerance
    5%
  • Resistance
    1.2Ohm
  • Max Operating Temperature
    200°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    30W
  • Height
    15mm
  • Length
    70.2mm