  • RH5027R00FS03
RH5027R00FS03
advertisement
Manufacturer No:
RH5027R00FS03
HK JDW NO:
875-RH5027R00FS03
Package:
Aluminum
Datasheet:
RH5027R00FS03
Description:
27Ohm, 1%, 30W
Step5Bar-code shipping tag
RH5027R00FS03
    Select All
  • Factory Lead Time
    16 Weeks
  • Package / Case
    Aluminum
  • Tolerance
    1%
    Not Applicable
  • Termination
    Axial
  • Resistance
    27Ohm
  • Max Operating Temperature
    200°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    30W
  • Depth
    29.4mm
  • Military Standard
    Not
  • Height
    15mm
  • Length
    70.2mm