  • RH50N100R0KS03
RH50N100R0KS03
advertisement
Manufacturer No:
RH50N100R0KS03
Manufacturer:
Vishay Sfernice
HK JDW NO:
875-RH50N100R0KS03
Package:
Datasheet:
Description:
100Ohm, 10%, 30W
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
RH50N100R0KS03
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Tolerance
    10%
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Resistance
    100Ohm
  • Max Operating Temperature
    200°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Composition
    Wirewound
  • Power Rating
    30W
  • Height
    15mm
  • Length
    70.2mm