  • RH50N2R500FS03
RH50N2R500FS03
advertisement
Manufacturer No:
RH50N2R500FS03
HK JDW NO:
875-RH50N2R500FS03
Description:
2.5Ohm, 1%, 30W
Step5Bar-code shipping tag
RH50N2R500FS03
  • Tolerance
    1%
  • Resistance
    2.5Ohm
  • Max Operating Temperature
    200°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    30W
  • Height
    15mm
  • Length
    70.2mm