  • RK73H1HTTB3901F
RK73H1HTTB3901F
advertisement
Manufacturer No:
RK73H1HTTB3901F
HK JDW NO:
430-RK73H1HTTB3901F
Package:
0201
Datasheet:
Description:
3.9kOhm, 1%,
Step5Bar-code shipping tag
RK73H1HTTB3901F
  • Package / Case
    0201
  • Tolerance
    1%
  • Termination
    SMD/SMT
  • Temperature Coefficient
    200 ppm/°C
  • Resistance
    3.9kOhm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Voltage - Rated
    25V
  • Power Rating
    50mW