  • RL20S150GRE7
RL20S150GRE7
advertisement
Manufacturer No:
RL20S150GRE7
HK JDW NO:
866-RL20S150GRE7
Description:
Through Hole 15Ohm, Metal Film,
Step5Bar-code shipping tag
RL20S150GRE7
  • Tolerance
    2%
  • Temperature Coefficient
    200 ppm/°C
  • Resistance
    15Ohm
  • Max Operating Temperature
    175°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Diameter
    3.68mm
  • Length
    10.8mm