  • RL20S684GRE5
RL20S684GRE5
advertisement
Manufacturer No:
RL20S684GRE5
HK JDW NO:
866-RL20S684GRE5
Package:
Metal
Datasheet:
Description:
Through Hole 680kOhm, Metal Film,
Quantity:
In Stock : 1440
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
RL20S684GRE5
  • Package / Case
    Metal
  • Tolerance
    2%
  • Termination
    Axial
  • Temperature Coefficient
    200 ppm/°C
  • Resistance
    680kOhm
  • Max Operating Temperature
    175°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Composition
    Metal Film
  • Voltage - Rated
    350V
  • Power Rating
    500mW
  • Lead Diameter
    810 μm
  • Length
    9.53mm