  • RLR05C3482FPBSL
RLR05C3482FPBSL
advertisement
Manufacturer No:
RLR05C3482FPBSL
HK JDW NO:
873-RLR05C3482FPBSL
Datasheet:
RLR05C3482FPBSL
Description:
34.8kOhms, 0.125W 1/8W, Metal Film,
Step5Bar-code shipping tag
RLR05C3482FPBSL
  • Factory Lead Time
    17 Weeks
  • Operating Temperature
    -65°C~150°C
  • Packaging
    Bulk
  • Size / Dimension
    0.066Diax0.150L 1.68mmx3.81mm
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperature Coefficient
    ±100ppm/°C
  • Resistance
    34.8kOhms
  • Power (Watts)
    0.125W 1/8W
  • Power Rating
    125mW
  • Max Power Dissipation
    125mW
  • Failure Rate
    P (0.1%)
  • Length
    3.81mm
  • Width
    1.68mm